Oferta

World Music - Folk - Tango - Jazz


NIVEL to czwórka przyjaciół, która kiedyś postanowiła, że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Tak powstał zespół instrumentalny, który cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już blisko 10 lat, i z powodzeniem owocuje coraz częstszymi koncertami.

Grając przez wiele lat muzykę z różnych stron świata, chętnie sięgamy do  ludowej muzyk z argentyny, francji, macedonii, brazylii, a ostatnio także regionów bałkańskich i skandynawskich. W dużym stopniu czerpiemy inspiracje z dorobku wielkich kompozytorów i wirtuozów światowej sławy, takich jak Astor Piazzolla, Richard Galliano, Chick Corea, Pat Metheny czy Miles Davis.

Od pewnego czasu postanowiliśmy formować muzyczne gusta i pokazać alternatywę dla muzyki komercyjnej i radiowej, komponując nasze utwory, pisząc własne melodie, tworząc unikalne brzmienie.

 

Nasza Muzyka:


 

Z Grzegorzem Płonką oraz Kasią Plutą


W jakim składzie gramy koncert?


nivel-koncert-muzyka-świata-piosenki grzegorz-płonka-NIVEL-piesni-powstańcze-folk-slaski Katarzyna-Pluta-NIVEL-covery-znane-przeboje-pop

Skład instrumentalny

Kwartet jako podstawowy skład zespołu NIVEL, który daje nam pełną kontrolę nad dźwiękiem, melodią i harmonią (akordeon, skrzypce, gitara, kontrabas) 

Opcjonalnie gramy również w trio lub w powiększonym składzie jako kwintet, z instrumentami perkusyjnymi.

 

Skład wokalno-instrumentalny z udziałem Grzegorza Płonki

Grzegorz Płonka - muzyk, wokalista, aranżer, pisarz, publicysta, społecznik, popularyzator śląskiej kultury. Laureat oraz zdobywca prestiżowego na śląsku tytułu ''HANYS 2017''.

W repertuarze utwory i pieśni hiszpańskie, meksykańskie, neapolitańskie, andaluzyjskie oraz najbardziej popularne polskie tanga.
W naszym programie również wiele ciekawych aranżacji śląskich pieśni i pieśniczek ze zbiorów J. Rogera i A. Dygacza.

Skład wokalno-instrumentalny z udziałem Katarzyny Pluty

W repertuarze najbardziej znane hity polskiej jak i zagranicznej muzyki! W programie mamy sporo utworów coverowych takich artystów jak Golec uOrkiestra, Brathanki, Maryla Rodowicz, Enej, Stevie Wonder, Michael Jackson, Robbie Williams, Whitney Houston i wielu innych!


Co gramy? Gdzie gramy?

Szeroko rozumianą Muzykę Świata, czyli:

- folk
- gypsy jazz & fusion jazz
- covery rockowe i popowe
- muzykę bałkańską
- muzykę francuską oraz musette
- muzykę irlandzką oraz celtycką
- muzykę autorską


i wiele innych niespodzianek! :)


- koncerty estradowe
- koncerty plenerowe

- koncerty klubowe
- imprezy firmowe
- przyjęcia kameralne
- imprezy zamknięte

opcjonalnie również wesela (tylko show'y) & urodziny & bankiety
 


Zaufali nam:
    best western razem z nivel  kzk gop razem z nivel   wedel razem z nivel    zamek niemodlin razem z nivel    rezydencja luxury hotel razem z nivel      novotel razem z nivel


Zobacz również:

 

nivel-zespol-muzyka-świata-tango-folk-jazz
skrzypce akordeon gitara kontrabas nivel
muzyka-gruzińska-macedońska-bałkańska-folkowa-francuska-nivel