Oferta 2023

World Music - Folk - Jazz - EDM


NIVEL to czwórka przyjaciół, która postanowiła kiedyś (rok 2010), że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już ponad 10 lat, i z powodzeniem owocuje częstymi koncertami.

Nasza muzyka cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów, a także autorskimi aranżacjami HIT-ów muzyki popularnej i rozrywkowej. Podczas koncertu nie zabraknie także utworów bałkańskich i folkowych.

Od pewnego czasu postanowiliśmy formować muzyczne gusta i pokazać alternatywę dla muzyki komercyjnej i radiowej, komponując nasze utwory, pisząc własne melodie, tworząc unikalne brzmienie połączone z nowoczesną elektroniką & EDM.


Muzyka Coverowa


Muzyka Świata (World Music)


 

Muzyka Autorska - EDM


 


W jakim składzie gramy koncert?


nivel-koncert-muzyka-świata-tango-folk-jazz-covers

NIVEL - Instrumentalnie

Kwartet jako podstawowy skład zespołu NIVEL, który daje nam pełną kontrolę nad dźwiękiem, melodią, improwizacją i harmonią. W 95% przypadków, właśnie w takiej formie jesteśmy zapraszani przez organizatorów na koncert. Nasze niezawodne instrumentarium to skrzypce, akordeon, gitara i bas!

Co gramy?

Nasz program koncertowy to m.in:

- Muzyka Świata & Folk

- Muzyka Etno & Jazz

- Covery & Hity Muzyczne znanych artystów
  (M. Jackson, S. Wonder, AC/DC,
  The Beatles, Bee Gees)

- Muzyka Autorska & EDM


i wiele innych niespodzianek! :)

Gdzie gramy?

- koncerty estradowe

- koncerty plenerowe

- koncerty klubowe

- imprezy firmowe

- przyjęcia kameralne

- imprezy zamknięte

opcjonalnie również wesela (tylko show'y) & urodziny & bankiety


Opcjonalnie z Wokalem:


grzegorz-płonka-NIVEL-piesni-powstańcze-folk-slaski Katarzyna-Pluta-NIVEL-covery-znane-przeboje-pop

NIVEL feat. Grzegorz Płonka

Grzegorz Płonka - muzyk, wokalista, aranżer, pisarz, publicysta, społecznik, popularyzator śląskiej kultury. Laureat oraz zdobywca prestiżowego na śląsku tytułu ''HANYS 2017''.

W repertuarze utwory i pieśni hiszpańskie, meksykańskie, neapolitańskie, andaluzyjskie oraz najbardziej popularne polskie tanga.
W naszym programie również wiele ciekawych aranżacji ślą
skich pieśni i pieśniczek ze zbiorów J. Rogera i A. Dygacza.

NIVEL feat. Katarzyna Pluta

Kasia Pluta - solowa wokalistka o charyzmatycznej barwie głosu, laureatka wielu konkursów muzycznych. Podczas koncertu jej głos, wdzięk i urok, absorbuje uwagę publiczności jak magnes.

W repertuarze najbardziej znane hity polskiej jak i zagranicznej muzyki! W programie mamy sporo utworów coverowych takich artystów jak Golec uOrkiestra, Brathanki, Maryla Rodowicz, Enej, Stevie Wonder, Michael Jackson, Robbie Williams, Whitney Houston i wielu innych!


 

Zaufali nam:
    best western razem z nivel  kzk gop razem z nivel   wedel razem z nivel    zamek niemodlin razem z nivel    rezydencja luxury hotel razem z nivel      novotel razem z nivel   


Zobacz również:

 

nivel-zespol-muzyka-świata-tango-folk-jazz
skrzypce akordeon gitara kontrabas nivel
muzyka-gruzińska-macedońska-bałkańska-folkowa-francuska-nivel